شیوه درست استفاده از قانون جذب در دنیای عشق و همسرداری(بخش هفتم)

در این بخش هیچ چیزی که به درد آقایان بخورد وجود ندارد، البته هر چند شاید دوست داشته باشند که حتماً زنان دیگر آن را بخوانند.

 آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا مردان اینقدر متفاوت هستند؟

آیا تا به حال پیش آمده که از خود بپرسید "او به چه فکر می کند"؟

و آیا پیش آمده که قبل از پرسیدن از خود وی تمام حدس های اشتباه را زده باشید؟

و معمولاً وقتی که از خود وی بپرسید به شما خواهد گفت که "عزیزم به هیچ چیز خاصی فکر نمی کنم. همه چیز درباره ی تو خوب است."

خیلی از خانمها فکر می کنند که مردان احساس ندارند. تحقیقات علمی ثابت کرده است که مردان نیز به اندازه ی زنان عواطف و احساسات مختلف را تجربه می کنند، منتها کمتر آن را نشان می دهند.  به همین خاطر خانمها این تصور را دارند که مردان کمتر عاطفی هستند.

در این بخش قصد داریم زاویه ی پنهانی از افکار مردان را برایتان بشکافیم که برایتان جالب خواهد بود. تا پایان این متن احساس خواهید کرد که ما از سیاره ای دیگری برایتان پیغام آورده ایم!

و واقعیت هم این است که مردان در سیاره ی دیگری زندگی می کنند!

تا حال دقت کرده اید که چقدر طول می کشد تا مردی را بشناسید؟

یک ساعت؟ یک ماه؟ یا چندین سال؟

تا حال چندین بار پیش آمده که نسبت به مردی در برخورد اول بدبین شده باشید ولی در طول زمان دیدگاهتان کاملاً عوض شود؟

شاید کم کم در طول زمان دریابید که با وجود اینکه لباس های شیک نپوشیده بود، ولی فرد بشاش و با اعتماد به نفسی است!

کاملاً درست است، زنان اکثراً در طول زمان و ازنظر کیفی مردان را مورد قضاوت قرار می دهند. به عبارت دیگر زنان برای تصمیم گیری در مورد جذابیت یک مرد نیاز به زمان دارند. در طول این مدت به طور خودآگاه یا ناخودآگاه مردان را تست می کنند، در شرایط مختلف قرار می دهند که بعضاً بسیار برای مرد دشوار است و بعد می خواهند ببینند که وی چگونه از عهده ی موقعیت های سخت بر می آید!

البته این یک قانون نیست. منظورم اکثر زنان و مردان است.استثنا همیشه وجود دارد.

اکثریت زنان برای شناخت و قضاوت نسبت به یک مرد، نیاز به زمان دارند.

اما مردان چطور؟

برای مردان چقدر طول می کشد تا درباره ی یک خانم قضاوت کنند؟

پاسخ صحیح: 1 تا 3 ثانیه!!!

بله، کاملاً درست حدس زدید، البته در بعضی از موارد ممکن است تا 5 ثانیه زمان نیاز باشد ولی این استثنا به شمار می رود!

البته احتمالاً الان معترضید که چطور می شود ظرف 1 تا 3 ثانیه، و فقط بر اساس ظاهر در مورد کسی قضاوت کرد؟ پیش از آن که حتی با وی سخن بگوییم؟

جواب این است که نمی شود قضاوت کرد! حتی بعد از سالها زندگی کردن با یک نفر نمی توان وی را کامل شناخت.

اما مردان این کار را انجام می دهند! نه به خاطر این که فکر می کنند که قضاوتشان صحیح است. بلکه مشکل اینجاست که اساساً این فرآیند تحت کنترلشان نیست.

به عبارت فنی تر: سیم کشی داخلی مردان به این شکل طراحی شده است!

(از همه مردان همینجا عذرخواهی می کنیم. کلمه بهتری برای انتقال پیامم پیدا نکردیم!)

به عبارت دیگر بیولوژی مردان ذاتاً اینگونه است. در DNA آنها اینگونه نوشته شده که زنان را بر اساس ظاهرشان قضاوت کنند. (البته این ویژگی مردانه دلایل بیولوژیک دارد که از بحث ما خارج است.)

از این که گفتن این حقایق برخی از شما را ناراحت می کند متاسفم. اتفاقاً به همین خاطر است که مردان هیچ وقت درباره اش با شما صحبت نمی کنند.

اما مردان برای قضاوت کامل فقط به ظاهر بسنده نمی کنند. اخلاق، رفتار و کیفیت یک فرد نیز برایشان مهم است. منتهی فقط زمانی بیشتر برای شناخت و آشنایی با یک خانم وقت می گذراند که وی از مرحله اول عبور کرده باشد. یعنی یک مرد از نظر ظاهری زنی را جذاب ببیند.

اگر زنی نتواند این مرحله را رد کند، هر چه قدر هم که وقت صرف کند تا با روش های مختلف روی مردی تاثیر بگذارد، بی فایده است. نه تنها بی فایده است، بلکه مرد را بیشتر از خود خواهد راند.

حال با خودتان صادق باشید: چقدر از نظر ظاهری  خود را جذاب می دانید؟

یک تصور اشتباه دیگر: اکثر خانمها فکر می کنند که زیبایی فقط در صورتشان خلاصه شده است. از طرف دیگر زیبا کردن فقط صورت کار سختی نیست؟ هست؟

امروزه کلکسیون کاملی از مواد آرایشی برای این کار وجود دارد.

اما نکته اینجاست که مردان اهمیت بیشتری برای تناسب اندام خانمها قائل هستند.

خیلی بیشتر... خیلی بیشتر از آن چه که فکرش را می کنید.

برای اثبات این مسئله باید به طور مخفیانه مکالمات بین مردان را شنود کنید! ولی ما به شما می گوییم: تناسب اندام مهمترین عنصر در جذابیت ظاهری شماست.

و وقتی که می گوییم تناسب اندام، منظورم داشتن قد بلند نیست!

طول قد یک فرد تاثیری ندارد، مهم این است که نسبت به قدش اندام مناسبی داشته باشد.

و به نظر ما اکثرا یا، تقریباً همه ی ما، در ابتدای پا گذاشتن به طبیعت، اندام متناسبی داشتیم.

مطمئناً شما می توانید زمانی را به یاد بیاورید که اصلاً نمی دانستید چاق بودن یعنی چی؟

ما بعدها، تحت تاثیر عادت های غذایی بد چاق شدیم. البته همیشه راه اصلاح عادت ها و برگشت به اندام متناسب وجود دارد.

اما در اینجا می خواهیم خوب درک کنید که تناسب اندام شما چه نقش فوق العاده ای در سرنوشت شما بازی می کند.

شما نمی توانید صورت خود را تغییر دهید... (البته با وجود جراحی پلاستیک شاید تا حدی این نیز ممکن شده باشد) اما بدن خود را می توانید تغییر دهید و به شکل خوش فرم و جذاب خود دست بیابید.

و این مسئله فقط برای خانمهای مجرد نیست. اگر شما با همسرتان زندگی می کنید، وی همچنان دوست دارد که شما را به شکل وفرم روزهای اول آشناییتان ببیند. وی آرزو میکند که برای یک بار هم که شده به آن روزها برگردید.

اما این را به شما نمی گوید: چون نمی خواهد شما را ناراحت کند.

نمی خواهد شما فکر کنید که دیگر دوستتان ندارد.

اما واقعیت این است که در عمق درونش، احساساتش نسبت به شما کم کم عوض می شود.

آیا تا به حال دیده اید که مردی چگونه تظاهر به محبت کردن می کند؟

در حالیکه می توانید به یاد بیاورید که زمانی چگونه دیوانه وار عاشق و علاقه مند شما بود؟

الان وضع چگونه است؟ الان چقدر بیشتر به شما عشق می ورزد؟

درست است که الان شاید خانواده بزرگتری با فرزندان عزیزتان داشته باشید، اما این ها دلیل براین نیست که وی دیگر به ظاهر شما اهمیت نمی دهد.

مرد شما، تا آخرین لحظات حیاتش می خواهد که شما زیباترین فرشته ی روی زمین باشید.

این را به شما نمی گوید .... اما همیشه به آن فکر می کند.

آیا تا به حال عکس العمل وی را زمانیکه کمی خود را زیباتر کرده اید یا لباس قشنگی پوشیده باشید دیده اید؟ برقی که در چشمانش می زند وقتی که به شما نگاه می کند؟

به نظر من این زیباست، این شاهکار خلقت است و چیزی جز عشق نمی تواند باشد. اکثر ما متاسفانه دیوار بزرگی بین عشق و زیبایی ظاهری کشیده ایم. ما فکر می کنیم که اگر کسی واقعاً عاشق دیگری باشد باید در هر شکل و حالی وی را بپذیرد و به اندازه ی قبل دوست داشته باشد.

اما به علاوه ی آن، دقت کنید که زمانیکه تناسب اندام خود را از دست می دهید و برای بهتر کردن آن کاری نمی کنید، در سطحی خیلی عمیق تر سیگنالی به اطراف می فرستید که می گوید "من به خود اهمیت نمی دهم. چون اگر خودم را مهم می دانستم، به سلامت خود اهمیت می دادم و لاغر می شدم."

اگر شما می توانید همین امروز برای حل چاقی خود کاری کنید اما نمی کنید، برداشت دیگران این خواهد بود که شما خودتان را دوست ندارید! به خودتان عشق نمی ورزید.

و شما زمانی حقیقتاً معشوق وی خواهید بود که در درجه اول خودتان را لایق و شایسته آن بدانید. یعنی اینکه به خودتان عشق بورزید. همین امروز برای بازیافتن زیبایی طبیعی و ذاتی خود کاری کنید.

و ما به شما می گوییم که به محض آنکه قدمی کوچک در این راه بردارید، بلافاصله متوجه تغییر رفتار وی خواهید شد. مثلاً اگر روزی فقط 20 دقیقه بدوید، زمانیکه همسرتان شما را خیس عرق ببیند، در درون هیچ کاری نمی تواند بکند جز اینکه شما را ستایش کند. منتظر حرفش نمانید! به چشمانش فقط خیره شوید! شما فکر می کنید که با بدنی عرق کرده بسیار دوست نداشتنی هستید، اما وی اصلاً این طور فکر نمی کند.

بلکه او دارد به کسی نگاه می کند که عاشق خودش است و برای بیرون کشیدن زیبایی ذاتی خودش حاضر است عرق بریزد و تلاش کند.

شما در بدنی عرق کرده، بسیار بسیار جذاب تر از هر زمان دیگر هستید.

باور ندارید؟ همین امروز امتحان کنید!

و ما به خود می بالیم که می توانیم روند کشف زیبایی درونی شما را تسهیل کنیم. اگر ما بتوانیم بدون استفاده از دارو، رژیم یا هر چیز خارجی، فقط با تغییر عواطف و عادت های شما توسط هیپنوتراپی، قدمی بیشتر شما را به اندامی متناسب نزدیک کنیم، هیچ پاداشی بزرگتر از خود این نخواهد بود.

زمانیکه داشتیم "دوره لاغری دائمی" را آماده و ضبط می کردیم، هیچ وقت تصورمان این نبود که فقط داریم یک محصول لاغری می سازیم. بلکه اعتقاد داشتیم که داریم بسیاری از ازدواج ها را از رسیدن به مرحله بحران باز می داریم. وهمچنین ایمان داریم که همه خانمهای ایرانی در محبت و کمالات در اوج قرار دارند و بی نظیرترین مادران دنیا هستند. به نظر ما نداشتن اندام متناسب نباید مانعی در راه خوشبختی شان باشد. ما تمام تلاشم را به کار برده ام تا با دوره لاغری دائمی کل این مشکل را یک بار برای همیشه نابود کنیم. شما چطور؟ آیا شما هم همین امروز حاضر به شروعی دوباره هستید؟

برای تجربه ای شگفت انگیز اینجا را ببینید.

با درود به  زن ایرانی، هر کجای این دنیا که باشد...

 

از میان تجربیات ارسالی کاربران:

سلام  واقعا ممنون از محصول جادوییتون من با اینکه وقت و امکان تکمیل تکالیفو ندارم اما همه دستوراتتونو نه صد درصد اما نود درصد اجرا میکنم و الان با گذشت 3 هفته جدی کار کردن 3کیلو لاغر شدم و این برای من معجزست.

مینا کلهر از رشت

تجربیات،سوالات و دیدگاه های خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنید.